Garbarnia Leszno Górne 0 - 6 Trans-Mat Żary
Bramki: Frydlewicz (cztery), Pluta, Jurec.

Trans-Mat: Leńczuk - Kielpiński, Roztocki, Ważny, Matejko - Bryjak, Pluta, Liberda, Majchrowicz (70' Sakuta) - Jurec, Frydlewicz.

Trans-Mat Żary 10 - 2 Nobiles Olszyniec (3 - 1)
Bramki: Jurec (pięć), Pluta (dwie), samobójcza, Frydlewicz, Roztocki (karny).

W pierwszej połowie spotkania Adam Bryjak nie wykorzystał rzutu karnego.

Trans-Mat: Horożaniecki - Ł. Ważny (Szczygieł), Roztocki, Kielpiński - Majchrowicz (Sułek), Pluta, Bryjak, Matejko, Liberda - Frydlewicz, Jurec (Sakuta).

2.03.2008 - "Włókniarz"
UKP Promień Żary 6 - 6 Trans-Mat Żary (3 - 1)
Bramki: J. Michalski, ?, Horożaniecki (samobójcza), A. Michalski (dwie), Sawicki  -  Bryjak (dwie), Roztocki, Matejko, Jurec, Pluta.

Trans-Mat: Horożaniecki - Matejko, Kielpiński, Ł. Ważny - Majchrowicz (Roztocki), Szczygieł , Pluta, Bryjak, Liberda - Frydlewicz, Jurec.

Fenomenalnie w ofensywie, fatalnie w defensywie tak najprościej można zobrazować to, jak zagrała drużyna Trans-Mat Żary z UKP Promieniem Żary na boisku dawnego "Włókniarza".
W młodym zespola Promienia gościnnie wystąpili bracia Artur i Jacek Michalscy z "Delty" Sieniawa Żarska, którzy w dużym stopniu przyczynili się do tego, że końcowy wynik wyglądał tak, a nie inaczej.
Mimo, że na początku spotkania Trans-Mat obiął prowadzenie po strzale Adama Bryjaka, to na przerwę gospodarze schodzili prowadząć różnicą dwóch goli.
Po zmianie stron wyraźną przewagę objął Trans-Mat i utrzymał ją już do końca spotkania. Pomimo prowadzenia gry padło jeszcze kilka bramek wynikających z indywidualnych błędów poszczególnych zawodników.

23.02.2008 - Stadion "Syrena"
Trans-Mat Żary 2 - 1 Błękitni Olbrachtów (1 - 0)
Bramki: 2 Bryjak - Siemiński

Nielada niespodzianką zakończył się pojedynek faworyta klasy A z przeciętniakiem klasy B. Młoda drużyna Trans-Mat Żary pokonała doświadczony zespół Błękitnych Olbrachtów 2-1.
Pierwsza połowa spotkania to niewielka przewaga Trans-Matu udokumentowana zdobyciem gola z rzutu wolnego przez Adama Bryjaka. Błękitni podczas pierwszych 45-minut tylko raz poważnie zagrozili bramce gospodarzy. Silnym strzałem z dystansu popisał się Robert Łokaj, ale piłka została odbita na rzut rożny.
Obraz drugiej połowy był zgoła odmienny. Po zejściu z boiska kontuzjowanego Krzysztofa Frydlewicza gospodarze zupełnie nie radzili sobie w ofensywie i skupili się na bronieniu korzystnego wyniku. Niestety Tomasz Siemiński wykorzystał drobny błąd w ustawieniu bramkarza Pawła Horożanieckiego i z rzutu wolnego wyrównał na 1-1. Na szczęście w końcówce spotkania Grzegorz Hawełka sfaulował w polu karnym Przemysława Jurca za co został podyktowany rzut karny wykorzystany przez niezawodnego w takich sytuacjach Adama Bryjaka.