TRANS-MAT: Horożaniecki - Ł. Ważny, Kielpiński, Matejko - Majchrowicz, Sułek, Bryjak, Pluta, Liberda - Z. Ważny, Jurec.

Trener: Radomir Roztocki

-

Sędzia
:  ?

Sparta Mierków to najlepiej grająca drużyna w tym sezonie w klasie B. Złożona z doświadczonych zawodników reprezentujących niegdyś barwy Budowlanych Lubsko, po dobrych zawodach pokonała drużynę Trans-Mat Żary 5 - 1.
Nie wiadomo, jak potoczyłyby się losy spotkania, gdyby nie feralnie stracona bramka zaraz po pierwszym gwizdku sędziego. Prezentująca dojrzały futbol "Sparta" w pierwszych dziesięciu minutach podwyższyła prowadzenie do dwóch bramek. Zarówno pierwszy, jak i drugi stracony gol przez Trans-Mat był prezentem naszych zawodników. W końcówce pierwszej połowy nadzieję na dobry wynik dał gospodarzom Konrad Pluta, który silnym strzałem z rzutu wolnego zdobył kontaktowego gola.
Jednak w kolejnych kilku akcjach pod bramką Horożanieckiego "Sparcie" udało się  wykorzystać jeszcze jedną i było 1 - 3.
Wszystkie wątpliwości co do rozstrzygnięcia spotkania rozwiał zaraz po przerwie Łukasz Ważny, ścinając w polu karnym zawodnika z Mierkowa powodując rzut karny, który został zamieniony na bramkę...